Sıkça Sorulan Sorular

 

Milletin Ailesi nedir?

Milletin Ailesi olarak temel amacımız vatanın bölünmez bütünlüğünü korumayı kendine görev bilmiş ve bu uğurda şehit ve gazi olmayı göze almış askerlerimizin ve polislerimizin emaneti olan eşine, çocuğuna, anne ve babasına sahip çıkmaktır.

Milletinailesi.com projesinde vatansever esnaf ve işadamlarımız sayesinde Türkiye genelinde Şehit Aileleri ve Gazilerimizin faydalanabilecekleri kolaylıkları sunacağız.

Türk toplumu Şehitlerimize ve Gazilerimize bir vefa borcunun olduğunun farkında. Milletimizin bu borcunu sadece devlet yardımıyla değil, kendi gücümüzle de ödenebileceğini göstermek istiyoruz.

 

İşyeri sahibiyim, Milletin Ailesine nasıl katılabilirim?

https://www.milletinailesi.com/bize-katilin/ sayfasından e-posta adresiniz ile kayıt olduktan sonra e-posta adresinize şifreniz gönderilerek kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

Hesabım bölümünde işyeri bilgilerinizle beraber Şehit ailelerine ve Gazilerimize işyerinizde sunmak istediğiniz kolaylıkları belirtebilirsiniz. Bilgileriniz tarafımızdan onaylandıktan sonra otomatikman web sitesine dahil olacaktır.

İşyerinize gelen Şehit aileleri veya Gazilerimiz, Aile ve Sosyal Politikalar bakanlığı tarafından sadece; Şehit yakını, Gazi/Gazi yakını, Vazife malulü/yakını olanlara verilen Ücretsiz Seyahat Kartını gösterdikten sonra sunduğunuz kolaylıklardan faydalanabilecekler.

Tabi vatan için en ağır bedelli ödemiş bu kahramanlarımıza en iyi şekilde hizmet etmeniz gerekecek.

 

Vatandaş olarak nasıl yardımcı olabilirim?

Öncelikle bu projede herhangi bir bağış kabul etmiyoruz! Böylelikle maddi olarak hiç bir şekilde bir katkı söz konusu değildir!

Vatandaş olarak yapabileceğiniz en doğru yardım; çevrenizdeki esnaf ve işadamlarını bu proje hakkında bilgilendirmek. Ve sosyal medya hesaplarımızı takip edip Milletin Ailesini daha büyük bir kitleye ulaştırmaktır.

 

Milletinailesi.com sistemine üyelik ücretli midir?

Üyelik tamamen ücretsizdir! Kesinlikle bir para talebi söz konusu değildir. İşyeri sahibi olanların sadece sunmak istedikleri kolaylıkları doğrudan Şehit ailelerine ve Gazilerimize sunabilir.

 

Milletin Ailesine nasıl bağış yapabilirim?

Bu projede kesinlikle herhangi bir bağış alımı yoktur! Milletin Ailesi olarak tek gayemiz vefakar esnaf ve iş adamlarımızın, Şehit aileleri ve Gazilerimize yardım elini uzatmasıdır.

 

Milletin Ailesi herhangi bir parti veya kuruluş ile bağlantısı var mı?

Milletin Ailesi'nin herhangi bir siyasi parti, dernek, cemaat ve kuruluşla bağı yoktur! Adında da geçtiği gibi sadece milletimize aittir. Tamamen bağımsız ve sadece Şehit ailelerine ve Gazilerimize olan kutsal borcumuzu ödemek adına kurulmuştur

İletişim bilgileri

  iletisim@milletinailesi.com

Siz de katılın

Sosyal medya

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin:

  facebook.com/milletinailesi
  twitter.com/milletinailesi
  instagram.com/milletinailesi
©2017 MilletinAilesi.com herhangi bir siyasi parti, dernek veya kuruluşa bağlı değildir.